Honor Magic8 Pro 512GB kaina
Honor Magic8 Pro 512GB kaina
Honor Magic8 Pro 5G 17 cm (6.71") Dviguba SIM jungtis Android 16.0 C tipo USB 12..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
1040.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Honor Magic8 Pro 5G Dual SIM 12GB RAM 512GB Black EU | 5109CCPN-2 | 6936520882908Daugiau |
|
890.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
HONOR Magic 8 Pro 5G 12/512GB Black | 0000010R | 6936520882908Daugiau |
|
891.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Honor Magic8 Pro 5G Dual Sim 12GB RAM 512GB Black (Open Box)Daugiau |
Atnaujinta
|
902.00 €
|
Į parduotuvę dakauf.eu |
Honor Magic8 Pro 5G Dual SIM 12GB RAM 512GB Black EU | 5109CCPN-2 | 6936520882908Daugiau |
|
903.20 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Honor Magic8 Pro 12/ 512GB Black mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 95.77 eur/mėn Daugiau |
|
957.68 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
957.68 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Telefonas Honor Magic8 Pro 12GB/512GB GoldNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
957.68 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
957.68 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Išmanusis telefonas HONOR Magic 8 Pro 5G 12/512GB, juodos spalvosDaugiau |
|
957.68 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
957.68 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Honor Magic8 Pro 5G 17 cm (6.71") Dual SIM Android 16.0 USB Type-C 12 GB 512 GB ..Daugiau |
|
959.88 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Honor Magic8 Pro 5G 17 cm (6.71") Dual SIM Android 16.0 USB Type-C 12 GB 512 GB ..Daugiau |
|
978.63 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Išmanusis telefonas Honor Magic8 Pro 5G Dual Sim 12GB RAM 512GB – BlackDaugiau |
|
981.52 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
981.52 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Honor Magic8 Pro, 12GB/512GB, Black 6936520882878Daugiau |
|
983.80 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
983.80 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
MOBILE PHONE HONOR MAGIC8 PRO/12/512GB BLACK 5109CCPN HONORDaugiau |
|
994.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
994.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Honor Magic8 Pro 5G 17 cm (6.71") Dviguba SIM jungtis Android 16.0 C tipo USB 12..Daugiau |
|
1006.95 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Smartphone HONOR Magic 8 Pro 12GB RAM 512GB Sunrise GoldDaugiau |
|
1029.99 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
1029.99 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Honor Magic 8 Pro 5G 12/512GB BlackDaugiau |
|
1031.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1031.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Honor Magic8 Pro 17 cm (6.71") Dviguba SIM jungtis Android 16.0 5G C tipo USB 12..Daugiau |
|
1039.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Telefonas Honor Magic8 Pro 12GB/512GB GoldIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
1039.25 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1039.25 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Honor Magic8 Pro 5G 17 cm (6.71") Dviguba SIM jungtis Android 16.0 C tipo USB 12..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
1040.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Honor Magic8 Pro 5G 17 cm (6.71") Dual SIM Android 16.0 USB Type-C 12 GB 512 GB ..Daugiau |
|
1072.83 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Honor Magic8 Pro 5G 17 cm (6.71") Dual SIM Android 16.0 USB Type-C 12 GB 512 GB ..Daugiau |
|
1104.31 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Honor Magic8 Pro 5G 17 cm (6.71") Dual SIM Android 16.0 USB Type-C 12 GB 512 GB ..Daugiau |
|
1106.70 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
MOBILE PHONE HONOR MAGIC8 PRO/12/512GB BLACK 5109CCPN HONORDaugiau |
|
1177.17 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
MOBILE PHONE HONOR MAGIC8 PRO/12/512GB GOLD 5109CCPP HONORDaugiau |
|
1196.50 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1196.50 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE HONOR MAGIC8 PRO/12/512GB GOLD 5109CCPP HONOR|5109CCPPDaugiau |
|
1203.76 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
MOBILE PHONE HONOR MAGIC8 PRO/12/512GB BLACK 5109CCPN HONORDaugiau |
|
1204.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1204.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE HONOR MAGIC8 PRO/12/512GB GOLD 5109CCPP HONORDaugiau |
|
1269.13 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
MOBILE PHONE HONOR MAGIC8 PRO/12/512GB BLACK 5109CCPN HONORDaugiau |
|
1357.54 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1357.54 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 13:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Honor |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6936520882915 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi‑fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | amoled, 120hz |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.71 |
| Ekrano raiška | 2844 x 1260 |
| Pagrindinė kamera | 200 + 50 + 50mpx |
| Priekinė kamera | 50mpx |
| Blykstė | led flash |
| Filmavimo raiška | 2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60fps |
| Procesoriaus tipas | „octa core“ |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12mb |
| Atminties kortelės tipas | nėra kortelės palaikymo |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | polimerinė ličio (li-po) |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 16 |
| Papildomos funkcijos | nfc |
| Jungties tipas | usb type‑c |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Aukštis | 162.5mm |
| Plotis | 75.8mm |
| Gylis | 8.19mm |
| Svoris | 214g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, laidas, instrukcija |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 80 |
| Rodyti daugiau | |















































