Honor Magic7 Lite 256GB kaina
Honor Magic7 Lite 256GB kaina
Honor Magic7 Lite 5G Dual Sim 256GB 8GB RAM (Ekspozicinė prekė)Daugiau |
Ekspozicinė
|
234.00 €
|
Į parduotuvę balticmobiles.lt |
Išmanusis Telefonas Honor BRP-NX1 6,78" Octa Core 8 GB RAM 256 GB JuodaDaugiau |
|
356.72 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Honor Magic7 Lite 17.2 cm (6.78) Dual SIM Android 14 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 6..Daugiau |
|
389.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
389.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 18:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Honor |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6936520856817 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.78 |
| Ekrano raiška | 2700 x 1224 |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 2160p@30fps |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | -mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 6600mah |
| Operacinė sistema | myos |
| Papildomos funkcijos | 5g |
| Vandens atsparumo lygis | dust and splash resistant |
| Modelis | honor magic 7 lite |
| Plotis | 75.5mm |
| Gylis | 7.98mm |
| Svoris | 189g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas |
| Kita informacija | dual sim |
| Rodyti daugiau | |




































