Honor Magic7 Lite 512GB kaina
Honor Magic7 Lite 512GB kaina
Honor Magic7 Lite 5G Dual Sim 512GB 8GB RAM (Ekspozicinė prekė)Daugiau |
Ekspozicinė
|
254.00 €
|
Į parduotuvę balticmobiles.lt |
MOBILE PHONE HONOR MAGIC7 LITE/8/512GB PURPLE 5109BQBG HONOR |
|
372.58 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
372.58 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 06:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HONOR |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6936520858675 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g lte, 3g, wi‑fi, bluetooth, nfc, gps |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Ekrano tipas | amoled, 120hz |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.78 |
| Ekrano raiška | 1200 x 2652 |
| Pagrindinė kamera | 108mpx |
| Priekinė kamera | 16mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | qualcomm snapdragon 6 gen 1 |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos talpa | 6600mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 14 |
| Papildomos funkcijos | dual sim |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Modelis | honor magic 7 lite |
| Aukštis | 163.6mm |
| Plotis | 75.5mm |
| Gylis | 8.8mm |
| Svoris | 185g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas |
| Kita informacija | dual sim |
| Rodyti daugiau | |


















































