Šaldytuvas Hisense RB435N4BCE kaina
Šaldytuvas Hisense RB435N4BCE kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB435N4BCEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
398.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hisense RB435N4BCEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 588.0 € |
|
457.06 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hisense, NoFrost 336 L, aukštis 201 cm, pilkas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
459.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Hisense RB435N4BCE šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 66.33 eur/mėn |
|
398.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
398.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB435N4BCEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
398.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB435N4BCEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
398.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hisense RB435N4BCEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 588.0 € |
|
457.06 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hisense, NoFrost 336 L, aukštis 201 cm, pilkas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
459.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Šaldytuvas Hisense RB435N4BCEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
459.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
459.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB435N4BCEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
459.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
459.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas HISENSE RB435N4BCE |
|
465.47 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
465.47 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727065438 |
| Gamintojo kodas | rb435n4bce |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 247kwh |
| Bendra talpa | 336l |
| Šaldytuvo talpa | 238l |
| Šaldiklio talpa | 98l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 200.4cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 64kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |























