Džiovyklė Heinner HHPD-M8N13PBKE++ kaina
Džiovyklė Heinner HHPD-M8N13PBKE++ kaina
Džiovyklė 8kg HHPD-M8N13PBKE++ HEINNER |
|
402.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
402.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Džiovyklė HHPD-M8N13PBKE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
402.35 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
402.35 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 23:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949494041272 |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.42kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 66db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 60cm |
| Programų skaičius | 16 |
| Rodyti daugiau | |
















