Džiovyklė Heinner HHPD-M9K3SA kaina
Džiovyklė Heinner HHPD-M9K3SA kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949494025340 |
| Gamintojo kodas | hhpd-m9k3sa+++ |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 200min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | c |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 65db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Programų skaičius | 14 |
| Rodyti daugiau | |
















