Džiovyklė Heinner HHPD-M8G3PDA kaina
Džiovyklė Heinner HHPD-M8G3PDA kaina
HEINNER šilumos siurblio džiovyklė HHPD-M8G3PDA++ |
|
419.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
419.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Džiovyklė 8kg HHPD-M8G3PDA++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
441.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner Handling Hazardous Pharmaceutical Disposal - Module 8, Group 3, Procedur.. |
|
408.57 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Heinner HHPD-M8G3PDA++ džiovyklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 42.00 eur/mėn |
|
419.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
HEINNER šilumos siurblio džiovyklė HHPD-M8G3PDA++ |
|
419.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
419.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Džiovyklė HHPD-M8G3PDA++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
430.25 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
430.25 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Džiovyklė 8kg HHPD-M8G3PDA++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
441.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Džiovyklė HHPD-M8G3PDA++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 464.22 € |
|
441.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 08:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949494027979 |
| Gamintojo kodas | hhpd-m8g3pda++ |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 210min. |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 65db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 62.5cm |
| Programų skaičius | 16 |
| Rodyti daugiau | |















