Viryklė Gratus VDEM6014 kaina
Viryklė Gratus VDEM6014 kaina
GRATUS VDEM6014 Dujinė viryklė 60x60Daugiau |
|
299.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
299.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gratus VDEM6014-MEDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399.0 € |
|
318.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GRATUS VDEM6014 Dujinė viryklė 60x60Daugiau |
|
299.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
299.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
GRATUS VDEM6014-J |
|
309.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
309.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gratus VDEM6014-MEDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399.0 € |
|
318.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-23 22:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRATUS |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8697788950171 |
| Gamintojo kodas | vdem6014-med |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.79 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 600cm |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas, viršutinis kaitinimas, ventiliatorius, grilis |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |
























