Viryklė Gratus VDD5014 kaina
Viryklė Gratus VDD5014 kaina
GRATUS VDD5014 Dujinė viryklė 50x60Daugiau |
|
205.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
205.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
GRATUS VDD5014 |
|
205.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
205.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-17 19:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRATUS |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8697788950201 |
| Gamintojo kodas | vdd5014 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su dujine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Elektrinis degiklių uždegimas | - |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























