Viryklė Gratus VDEM5018 kaina
Viryklė Gratus VDEM5018 kaina
Dujinė viryklė Gratus VDEM5018-TMETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
295.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GRATUS VDEM5018-TME Dujinė viryklė mini WOK 50x60Daugiau |
|
295.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
295.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-06 01:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRATUS |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8697788950157 |
| Gamintojo kodas | vdem5018-tme |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.72 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |

























