Viryklė Gram EKM 3500-91 kaina
Viryklė Gram EKM 3500-91 kaina
Viryklė Gram EKM 3500-91 valurautaliesi, valkoinen |
|
345.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
345.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gram EKM 3500-91 cast iron stove, white |
|
429.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
429.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRAM |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5709708231260 |
| Gamintojo kodas | ekm 3500-91 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.8 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Paviršius | ketus |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | - |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | grilis |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |
















