Gorenje WPNEI84SBSWIFI/PL kaina
Gorenje WPNEI84SBSWIFI/PL kaina
Gorenje G400 Freestanding Skalbimo mašina, 8kg, 1400 rpm WPNEI84SBSWIFI/PL |
|
389.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
389.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje WPNEI84SBSWIFI/PLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 447.0 € |
|
390.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje G400 Freestanding Skalbimo mašina, 8kg, 1400 rpm WPNEI84SBSWIFI/PL |
|
389.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
389.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje WPNEI84SBSWIFI/PLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 447.0 € |
|
390.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje G400 Freestanding Washing Machine, 8 kg, 1400 rpm WPNEI84SBSWIFI/PL |
|
415.47 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Skalbimo mašina Gorenje Skalbimo mašina GORENJE WPNEI84SBSWIFI/PL | Duż000520 | .. |
|
430.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Gorenje G400 Freestanding Washing Machine, 8 kg, 1400 rpm WPNEI84SBSWIFI/PL |
|
449.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
449.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 08:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 3838782835650 |
| Gamintojo kodas | wpnei84sbswifi/pl |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 53kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.53kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 47l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 218min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 46.5cm |
| Laikmatis | + |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | - |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |






























