Gartraukis GORENJE WHI949EXBG kaina
Gartraukis GORENJE WHI949EXBG kaina
Gartraukis Gorenje WHI949EXBGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 296.0 € |
|
230.20 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Gorenje WHI949EXBG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
230.21 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gorenje WHI949EXBG gartraukis Tvirtinamas prie sienos Sidabras, Nerūdijančiojo p.. |
|
228.96 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Gorenje WHI949EXBG range hood Wall-mounted Silver, Stainless steel 608 m/hDaugiau |
|
229.22 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Gartraukis Gorenje WHI949EXBGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 296.0 € |
|
230.20 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Gorenje WHI949EXBG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
230.21 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Gorenje WHI949EXBG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
230.21 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje WHI949EXBG gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 38.37 eur/mėn |
|
230.21 €
17-18 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 17-18 d.d. |
230.21 €
17-18 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 17-18 d.d. |
Gartraukis Hood GORENJE WHI949EXBG |
|
239.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
239.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje WHI949EXBG garų surinkėjas, sieninis, sidabrinis, nerūdijančio plieno 60.. |
|
263.55 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
WHI949EXBG Chimney hood |
|
264.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
264.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Virtuvės Gaubtas - Gorenje WHI949EXBG 608 m³/h, 3 Greičio Nustatymai, 63 dB Nerū.. |
|
266.09 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Gorenje Sieninis Gartraukis 735479 |
|
324.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
324.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 18:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782389825 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | whi949exbg |
| Energijos sunaudojimas per metus | 59.2kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 608m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 374m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas, stiklas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 38cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 33.5cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 14.6kg |
| Matmenys | 307 x 750 x 296mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Savybės | led apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |
































