Lygintuvas Gorenje SIH2200TQC kaina
Lygintuvas Gorenje SIH2200TQC kaina
Lygintuvas Gorenje SIH2200TQCKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 44.99 € |
|
25.19 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Lygintuvas Gorenje SIH2200TQC, mėlyna sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 35.9 € |
|
31.29 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lygintuvas Gorenje SIH2200TQCKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 44.99 € |
|
25.19 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gorenje SIH2200TQ lygintuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
25.19 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
25.19 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Gorenje | Garų lygintuvas | SIH2200TQC | Garų lygintuvas | 2200 W | Vanduo tank .. |
|
27.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
27.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Lygintuvas Gorenje SIH2200TQC, mėlyna sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 35.9 € |
|
31.29 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lygintuvas Gorenje SIH2200TQC, mėlyna sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 35.9 € |
|
31.29 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje Steam Iron SIH2200TQC Steam Iron 2200 W Water tank capacity 300 ml Conti..Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
50.99 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 13:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 3838782404702 |
| Gamintojo kodas | sih2200tqc |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2200w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 30g/min. |
| Garų smūgis | 90g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 300ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 1.5kg |
| Kita informacija | vertikalus garinimas, purškimas vandeniu, automatinis išsijungimas, apsauga nuo kalkių, lašėjimo blokada |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Rodyti daugiau | |








































