Lygintuvas Gorenje SIH3000RBC kaina
Lygintuvas Gorenje SIH3000RBC kaina
Gorenje SIH3000RBCKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 42.89 € |
|
31.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lygintuvas Gorenje SIH3000RBC, balta sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 46.9 € |
|
33.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gorenje | Steam Iron | SIH3000RBC | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 35.. |
|
30.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
30.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje | Steam Iron | SIH3000RBC | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 35.. |
|
30.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Lygintuvas Gorenje SIH3000RBCPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
30.78 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
30.78 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Gorenje SIH3000RBC lygintuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
30.78 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Lygintuvas Gorenje SIH3000RBCYra sandėlyje. |
|
31.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
31.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Lygintuvas GORENJE SIH3000RBC |
|
31.79 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
31.79 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje SIH3000RBCKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 42.89 € |
|
31.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje Steam Iron SIH3000RBC Steam Iron, 3000 W, Water tank capacity 350 ml, Co.. |
|
32.25 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Gorenje | Steam Iron | SIH3000RBC | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 35..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
32.82 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
32.82 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Gorenje | Steam Iron | SIH3000RBC | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 35.. |
|
33.69 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Gorenje | Steam Iron | SIH3000RBC | Power 3000 W | Water tank capacity 350 ml | .. |
|
33.69 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Gorenje | Steam Iron | SIH3000RBC | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 35.. |
|
33.86 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
33.86 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lygintuvas Gorenje SIH3000RBCIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
33.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
33.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lygintuvas Gorenje SIH3000RBC, balta sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 46.9 € |
|
33.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lygintuvas Gorenje SIH3000RBC, balta sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 46.9 € |
|
33.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje | Steam Iron | SIH3000RBC | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 35.. |
|
34.30 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gorenje SIH3000RBC, Red/White SIH3000RBC |
|
35.15 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
35.15 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gorenje | Steam Iron | SIH3000RBC | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 35.. |
|
35.23 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
"Gorenje" garinis lygintuvas SIH3000RBC, 3000 W, vandens bakelio talpa 350 ml, n.. |
|
35.99 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Gorenje SIH3000RBC iron Steam iron Ceramic soleplate 3000 W Red |
|
36.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
36.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje | SIH3000RBC | Steam Iron | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 35.. |
|
36.68 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Gorenje SIH3000RBC garinis lygintuvas, 3000W, 350ml, raudonas ir baltas |
|
37.99 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Gorenje | Steam Iron | SIH3000RBC | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 35..Daugiau |
|
44.62 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Lygintuvas Gorenje SIH3000RBC |
|
48.88 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
48.88 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lygintuvas Gorenje SIH3000RBC, baltas/raudonas |
|
55.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
55.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 03:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 3838782393877 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 3000w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 40g/min. |
| Garų smūgis | 180g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 0.35ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | 2.5m |
| Svoris | 16kg |
| Kita informacija | sausas lyginimas, vertikalus garinimas |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Rodyti daugiau | |





















































