Lygintuvas Gorenje SIH2600BLC kaina
Lygintuvas Gorenje SIH2600BLC kaina
Gorenje SIH2600BLCKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 45.09 € |
|
28.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lygintuvas Gorenje SIH2600BLC, mėlynas/baltasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 39.9 € |
|
30.59 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidynė Gorenje Steam Iron SIH2600BLC Power 2600 W Water tank capacity 350 m.. |
|
34.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gorenje | Steam Iron | SIH2600BLC | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 35.. |
|
27.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
27.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje | Steam Iron | SIH2600BLC | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 35.. |
|
27.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
27.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje | Steam Iron | SIH2600BLC | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 35.. |
|
27.69 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Gorenje SIH2600BLCKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 45.09 € |
|
28.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje | Garų lygintuvas | SIH2600BLC | Garų lygintuvas | 2600 W | Vanduo tank .. |
|
28.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
28.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje | Steam Iron | SIH2600BLC | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 35.. |
|
29.44 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Gorenje | Steam Iron | SIH2600BLC | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 35..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
30.04 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
30.04 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lygintuvas Gorenje SIH2600BLC, mėlynas/baltasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 39.9 € |
|
30.59 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lygintuvas Gorenje SIH2600BLC, mėlyna sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 39.9 € |
|
30.59 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje | Steam Iron | SIH2600BLC | Power 2600 W | Water tank capacity 350 ml | .. |
|
30.84 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Gorenje | Steam Iron | SIH2600BLC | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 35.. |
|
31.30 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
31.30 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Gorenje | Steam Iron | SIH2600BLC | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 35.. |
|
31.40 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gorenje | Steam Iron | SIH2600BLC | Power 2600 W | Water tank capacity 350 ml | .. |
|
32.20 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Gorenje SIH2600BLC, White/Blue SIH2600BLC |
|
32.57 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
32.57 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gorenje | Steam Iron | SIH2600BLC | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 35.. |
|
34.09 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Laidynė Gorenje Steam Iron SIH2600BLC Power 2600 W Water tank capacity 350 m.. |
|
34.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lygintuvas Gorenje SIH2600BLCPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
36.66 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
36.66 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Lygintuvas Gorenje SIH2600BLCIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
38.49 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
38.49 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Lygintuvai GORENJE | Steam Iron | SIH2600BLC | Steam Iron | 2600 W | Water tank..Daugiau |
|
41.23 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Gorenje Steam Iron SIH2600BLC Steam Iron, 2600 W, Water tank capacity 350 ml, Co.. |
|
41.58 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 3838782404733 |
| Gamintojo kodas | 735777 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2600w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 30g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | funkcija anti-drip |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Guma padengta rankena | + |
| Vandens talpa | 350ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | 2.5m |
| Svoris | 1.6kg |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Rodyti daugiau | |













































