Forever KW-510 kaina
Forever KW-510 kaina
Išmanusis laikrodis Forever KW-510, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 50.9 € |
|
41.02 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Forever KW-510, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 50.9 € |
|
41.02 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Forever KW-510 Black išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
41.02 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
41.02 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
Išmanusis laikrodis vaikams Forever Look Me 2! KW-510, Juodos spalvos |
|
41.02 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
41.02 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Išmanusis laikrodis Forever Kids Look Me KW-510 BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
55.37 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
55.37 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Išmanusis laikrodis Forever Kids Look Me KW-510 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
56.48 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
56.48 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
„Forever“ išmanusis laikrodis su GPS, WiFi, 4G, vaikams, KW-510, juodas |
|
68.74 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
"Forever" išmanusis laikrodis vaikams FOREVER KIDS LOOK ME 2 KW-510 4GLTE, GPS, .. |
|
74.99 €
|
Į parduotuvę valomsandeli.lt |
Išmanusis laikrodis Forever Smartwatch GPS WiFi 4G Kids KW-510 Black |
|
80.34 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-20 13:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TELFORCEONE |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5900495070289 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vaikams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.44 |
| Ekrano tipas | jutiklinis ekranas |
| Ekrano raiška | 240 x 240 |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip67 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 700mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 120val |
| Atmintis | 1000mb |
| Išmaniosios funkcijos | Žadintuvas, sleep monitor, pedometer, sos button, receiving, rejecting, making calls (only with sim card) |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | - |
| Ilgis | 4.2cm |
| Plotis | 4.2cm |
| Aukštis | 1.2cm |
| Kita informacija | nano sim card slot |
| Svoris | 56g |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |































