Focus Mountain 10x33 kaina
Focus Mountain 10x33 kaina
FOCUS MOUNTAIN 10X33Daugiau |
|
119.92 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
119.92 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
FOCUS OPTICS FOCUS MOUNTAIN 10X33 VL-10X33L |
|
119.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
119.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
FOCUS Mountain 10x33 žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 24.83 eur/mėn |
|
148.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
148.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879049638 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 33mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 105m |
| Atstumas iki akies | 16mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 35m |
| Svoris | 458g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 56 - 76mm |
| Matmenys | 130 x 126 x 45mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | komplekte: dėklas, dirželis, valymo šluostė |
| Rodyti daugiau | |





















