Focus Mountain 8x25 kaina
Focus Mountain 8x25 kaina
FOCUS Mountain 8x25 žiūronai10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
66.89 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Žiūronai Focus Sport Optics Mountain 8x25 |
|
66.89 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
66.89 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Žiūronai Focus Mountain 8x25, žaliTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
73.96 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Focus Mountain 8x25 Binoculars by Focus Optics, article 115846. |
|
85.45 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
85.45 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Žiūronai FOCUS MOUNTAIN 8X25Daugiau |
|
90.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
90.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Focus Mountain 8x25 žiūronai |
|
96.21 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
96.21 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 18:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879049669 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 25mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.8° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 119m |
| Santykinis ryškumas | 6.3m |
| Atstumas iki akies | 16mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 4m |
| Svoris | 305g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 56 - 72mm |
| Matmenys | 117 x 115 x 40mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | guminis korpusas, pasukami akių gaubtai, kompaktiškas dizainas |
| Rodyti daugiau | |






















