Focus Mountain 8x42 kaina
Focus Mountain 8x42 kaina
FOCUS Mountain 8x42 žiūronai10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.48 eur/mėn |
|
94.80 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
FOCUS kalnas 8x42 |
|
94.80 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
94.80 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
FOCUS MOUNTAIN 8X42Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
107.29 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Focus Mountain 8x42 Binoculars by Focus Optics - 115850 |
|
135.96 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
135.96 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
FOCUS MOUNTAIN 8X42 |
|
139.92 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
139.92 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 13:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879049621 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 - 42 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 42mm |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 124m |
| Atstumas iki akies | 18mm |
| Svoris | 620g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 142 x 128 x 53mm |
| Matmenys | 142 x 128 x 53mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | danga nuo rasojimo, guminis korpusas, komplekte dėklas ir dirželis |
| Rodyti daugiau | |





















