Projektorius Epson EB-685Wi kaina
Projektorius Epson EB-685Wi kaina
Epson EB-685Wi/3LCD/3500 lm/WXGA/HDMI/LAN | EV11H741040 | 8715946605159 |
|
1543.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
EB-685Wi - 3500 ANSI lumens - 3LCD - WXGA (1280x800) - 14000:1 - 16:10 - 1524 - .. |
|
1673.35 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Epson EB-685Wi, 3500 ANSI Lumen, 3LCD, WXGA 1280x800 , 14000-1, 16-10, 1524 2540mmDaugiau |
|
1990.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
1990.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
Epson Ultra Short Throw Series EB-685WI WXGA (1280x800), 3500 ANSI lumens, 14.00.. |
|
1999.95 €
27 d.d.
Pristatymo laikas: 27 d.d. |
1999.95 €
27 d.d.
Pristatymo laikas: 27 d.d. |
EPSON EB-685Wi HD-Ready interaktyvių rašiklių projektorius |
|
2127.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2127.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
EPSON EB-685Wi 3LCD WXGA interactive ultra short throw projector 1280x800 16:10 .. |
|
2140.58 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2140.58 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Epson EB-685Wi baltas projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 367.50 eur/mėn |
|
2204.99 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
2204.99 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
EPSON EB-685Wi 3LCD WXGA interactive ultra short throw projector 1280x800 16:10 .. |
|
2241.75 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-02 10:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946605159 |
| Tipas | priedai |
| Kontrastas | 3700:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Tikroji raiška | 1280 x 800 |
| Maksimali raiška | 1280 x 800 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3500 |
| Jungtys | rj-45, mhl, rs-232, usb, d-sub, plug & play, lcd, ethernet, hdmi |
| Išvesties jungtys | composite, rj-45, d-sub, hdmi, mini jack, rs-232c, usb-a, usb-b |
| Projektoriaus lempa | 250 |
| Svoris | 16.00kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 5000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius, instrukcija, laidas |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | zoom |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | + |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| DVI | - |
| Projekcijos atstumas - min. | 1.52m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 2.54m |
| Aukštis | 149mm |
| Plotis | 367mm |
| Gylis | 400mm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |













































