Energy Sistem ESG 1 kaina
Energy Sistem ESG 1 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (21)
SALE OUT. Energy Sistem Earphones ESG 1 Dual Driver Energy Sistem USED AS DEMO |
Naudota
|
9.29 €
|
Išparduotaskytech.lt |
SALE OUT. Energy Sistem Earphones ESG 1 Dual Driver Energy Sistem USED AS DEMO |
Naudota
|
12.10 €
|
Išparduotaocpc.lt |
SALE OUT. Energy Sistem Earphones ESG 1 Dual Driver Energy Sistem USED AS DEMO |
Naudota
|
12.34 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Energy Sistem Wired Earphones ESG 1 Dual Driver In-ear, Microphone, 3.5 mm, Blac.. |
|
19.60 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Energy Sistem Gaming Mouse ESG M5 Triforce USB 2.0, 10000 DPI, 8/10/15 control b.. |
|
34.04 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Kainų kitimo istorija - Energy Sistem ESG 1

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Energy Sistem ESG 1
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | ENERGY SISTEM |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 843242644913 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 112db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 6mm |
| Svoris | 23g |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |

























