Power supply: UPS | 390W | 650VA | 230V | Schuko x2 | 280x140x100mm |
|
86.85 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (39)
EnerGenie | EG-UPS-B650 "Basic 650" UPS, Shuko output sockets | 650 VA | 220V±28.. |
|
37.28 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
EnerGenie | EG-UPS-B650 "Basic 650" UPS, Shuko output sockets | 650 VA | 220V±28.. |
|
37.98 €
|
Išparduota1stop.lt |
EnerGenie | EG-UPS-B650 "Basic 650" UPS, Shuko output sockets | 650 VA | 220V±28.. |
|
39.05 €
|
Išparduotarpc.lt |
EnerGenie | EG-UPS-B650 "Basic 650" UPS, Shuko output sockets | 650 VA | 220V±28.. |
|
39.05 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Gembird EG-UPS-B650 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interac.. |
|
39.80 €
|
Išparduotaelektromarket.lt |
Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA.. |
|
39.99 €
|
Išparduotavieni.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis EnerGenie EG-UPS-B650 "Basic 650" UPS, 650VA, .. |
|
40.09 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinio UPS ENERGENIE EG-UPS-B650 (Stalinis kompiuteri.. |
|
40.58 €
|
Išparduotaposty.lt |
GEMBIRD EG-UPS-B650 UPS Energenie by Gembird 650 VA Basic 650 UPS, AVR, Shuko iš.. |
|
41.38 €
|
Išparduotaprintera.lt |
Gembird EG-UPS-B650 nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) Line-Interactive 0,6.. |
|
41.51 €
|
Išparduotadoberman.lt |
EnerGenie | EG-UPS-B650 "Basic 650" UPS, Shuko output sockets | 650 VA | 220V±28.. |
|
41.65 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
EnerGenie | EG-UPS-B650 "Basic 650" UPS, Shuko output sockets | 650 VA | 220V 28.. |
|
42.39 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Energenie | EG-UPS-B650 "Basic 650" UPS, Shuko išvesties lizdai | 650 VA | 220V±.. |
|
43.14 €
|
Išparduotavarle.lt |
Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA.. |
|
44.49 €
|
Išparduotafortakas.lt |
„Gembird EG-UPS-B650“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), interaktyvus lini.. |
|
45.05 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Gembird EG-UPS-B650 nepertraukiamo energijos tiekimo (UPS) prietaisas, linijinis.. |
|
46.20 €
|
Išparduotavitalimax.lt |
Power supply uninterruptible UPS ENERGENIE EG-UPS-B650 (Desktop, TWR, 650VA) |
|
46.38 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Gembird EG-UPS-B650 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0.. |
|
47.36 €
|
Išparduotabigbox.lt |
„Gembird EG-UPS-B650“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), interaktyvus lini.. |
|
47.57 €
|
Išparduotafreyo.lt |
Gembird EG-UPS-B650 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0.. |
|
49.73 €
|
Išparduotatechnorama.lt |
Gembird EG-UPS-B650 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0.. |
|
56.27 €
|
Išparduotafrog.lt |
Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA.. |
|
56.79 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-25 11:19
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Energenie EG-UPS-B650 650VA

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Energenie EG-UPS-B650 650VA
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | GEMBIRD |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 8716309087087 |
| Gamintojo kodas | eg-ups-b650 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 650 |
| Galingumas | 390w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 4.3kg |
| Kabelio ilgis | -m |
| Matmenys | 100 x 280 x 140mm |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Kita informacija | apsauga nuo elektros šuolių, žaibo ir viršįtampių; apsauga nuo trumpojo jungimo; apsauga nuo perkrovos ir išsikrovimo |
| Išvesties jungtys | - |
| Pakuotės turinys | maitinimo kabelis; vartotojo vadovas |
| Perjungimo laikas | 10ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 2 |
| Įvesties įtampa | 220v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 12val. |
| Aukštis | 10cm |
| Plotis | 28cm |
| Gylis | 14cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |






































