Gartraukis Elica SHY-S WH/A/60 kaina
Gartraukis Elica SHY-S WH/A/60 kaina
Montuojamas prie sienos gartraukis Elica SHY-S WH/A/60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
226.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis Elica SHY-S WH/A/60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
232.78 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283049925 |
| Gamintojo kodas | shy-s wh/a/60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 47kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 275m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 650m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 52db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | montuojami prie sienos |
| Apšvietimas | led |
| Valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 104.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 32.6cm |
| Rodyti daugiau | |

































