Electrolux EWS6426BE kaina
Electrolux EWS6426BE kaina
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6426BE, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
340.21 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux EWS6426BEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 424.0 € |
|
347.02 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EWS6426BEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
327.95 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
327.95 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EWS6426BE |
|
327.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
327.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EWS6426BEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
340.21 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
340.21 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6426BE, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
340.21 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EWS6426BE, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
340.21 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux EWS6426BE skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.73 eur/mėn |
|
340.37 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
340.37 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Electrolux EWS6426BEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 424.0 € |
|
347.02 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELECTROLUX EWS6426BE Skalbimo mašinaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
352.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
352.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbyklė ELECTROLUX EWS6426BE |
|
353.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
353.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux Skalbyklė 600 serija „SensiCare“ 6 kg EWS6426BE |
|
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbyklė Electrolux EWS6426BE + DOVANASiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
361.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Electrolux EWS6426BE |
|
379.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
379.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbyklė Electrolux EWS6426BENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
410.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
410.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
ELECTROLUX EWS6426BE |
|
450.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
450.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux veļas mazg.mašīna(front.ielāde) 6kg balta EWS6426BE EWS6426BE (7333.. |
|
478.50 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394127712 |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 42kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.42kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1151aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 160min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 42l |
| Inverterinis variklis | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |





































