Electrolux EWN7F447WIP kaina
Electrolux EWN7F447WIP kaina
Electrolux EWN7F447WIPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 944.0 € |
|
717.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama Skalbimo Mašina - Electrolux EWN7F447WIP |
|
746.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
746.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbimo mašina do zabudowy EWN7F447WIP SMK | EWN7F447WIP | 7333394008974 |
|
695.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Electrolux Pralka do zabudowy ELECTROLUX EWN7F447WIP |
|
699.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
699.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Electrolux EWN7F447WIPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 944.0 € |
|
717.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELECTROLUX EWN7F447WIP built-in washing machine | 7333394008974 | 7333394008974 |
|
719.40 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Įmontuojama Skalbimo Mašina - Electrolux EWN7F447WIP |
|
746.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
746.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
ELECTROLUX EWN7F447WIP built-in washing machine |
|
806.33 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
806.33 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 07:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Electrolux |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394008974 |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 5.78kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 248min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 81.9cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 54cm |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antialerginė programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |



























