Electrolux EW6TN15061FP kaina
Electrolux EW6TN15061FP kaina
Skalbimo mašina Electrolux Virutin EW6TN15061FP |
|
368.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
368.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6TN15061FP | EW6TN15061FP | 7332543849390 |
|
427.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543849390 |
| Gamintojo kodas | ew6tn15061fp |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 65kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.65kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4000l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 60cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |



























