Electrolux EW6S5426E6 kaina
Electrolux EW6S5426E6 kaina
Skalbimo mašina Electrolux EW6S5426E6 PerfectCare 600 Slim pyykinpesukone |
|
372.07 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
372.07 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Electrolux EW6S5426E6 PerfectCare 600 washing machine (EW6S5426E6) |
|
372.17 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Skalbimo mašina Electrolux EW6S5426E6 PerfectCare 600 SlimPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
379.07 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
379.07 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6S5426E6 PerfectCare 600 SlimIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
390.44 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
390.44 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Electrolux EW6S5426E6 PerfectCare 600 Slim washing machine |
|
479.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 01:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543826193 |
| Gamintojo kodas | ew6s5426e6 |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.65kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 190min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Inverterinis variklis | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |

















