Džiovyklė Electrolux EW6D285AE kaina
Džiovyklė Electrolux EW6D285AE kaina
ELECTROLUX EW6D285AE Džiovyklė+ Dovana - Turime sandėlyjeVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
529.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
529.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW6D285AEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
529.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
529.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Electrolux 600 GentleCare EW6D285AE džiovyklė su šilumos siurbliu, 8kg, C klasė,.. |
|
529.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Džiovyklė Electrolux EW6D285AEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
529.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
529.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Džiovyklė ELECTROLUX EW6D285AETurime parduotuvėje Daugiau |
|
529.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Džiovyklė ELECTROLUX EW6D285AE BaltaNemokamas pristatymas ir lizingas išsimokant per 10 mėn |
|
529.01 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Džiovyklė Electrolux EW6D285AE | 8 kg talpa | šilumo siurblys (Heat pump) | 63,8.. |
|
534.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 03:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 7333394056388 |
| Gamintojo kodas | ew6d285ae |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 177kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 175min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | b |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 67db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.8cm |
| Svoris | 47kg |
| Galia | 700w |
| Valdymas | elektroninis-mechaninis |
| Programų skaičius | 12 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | + |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | - |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Būgno sustabdymas atidarius dureles | + |
| Programos | medvilnė, džinsai, vilna, delikatus džiovinimas, sintetika, sporto drabužiai, antklodės, eco |
| Rodyti daugiau | |


































