Electrolux EW2TN5061FP kaina
Electrolux EW2TN5061FP kaina
Electrolux EW2TN5061FP Viršutinio pakrovimo skalbyklė 6 kg 1000 aps/min balta |
|
348.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux EW2TN5061FPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 438.0 € |
|
348.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux EW2TN5061FP Top loading washing machine 6 kg 1000 rpm white | EW2TN50.. |
|
306.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Electrolux EW2TN5061FP Top loading washing machine 6 kg 1000 rpm white |
|
306.73 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Electrolux EW2TN5061FP Top loading washing machine 6 kg 1000 rpm white |
|
332.85 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Skalbimo mašina Electrolux EW2TN5061FPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
342.36 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
342.36 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Electrolux EW2TN5061FP Iš viršaus kraunama skalbimo mašina 6kg 1000 aps./min bal.. |
|
342.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
342.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux EW2TN5061FP Viršutinio pakrovimo skalbyklė 6 kg 1000 aps/min balta |
|
343.05 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Electrolux EW2TN5061FP Viršutinio pakrovimo skalbyklė 6 kg 1000 aps/min balta |
|
348.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW2TN5061FPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
348.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
348.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Electrolux EW2TN5061FPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 438.0 € |
|
348.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux EW2TN5061FP Top loading washing machine 6 kg 1000 rpm white |
|
353.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
353.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux EW2TN5061FP Viršutinio pakrovimo skalbyklė 6 kg 1000 aps/min balta |
|
363.06 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Electrolux EW2TN5061FP Top loading washing machine 6 kg 1000 rpm white | EW2TN50.. |
|
364.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
„Electrolux EW2TN5061FP“ skalbimo mašina su viršutiniu pakrovimu, 6 kg, 1000 aps.. |
|
364.98 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Electrolux EW2TN5061FP viršutinės apkrovos skalbimo mašina 6 kg 1000 apsisukimų .. |
|
383.25 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Electrolux EW2TN5061FP Top loading washing machine 6 kg 1000 rpm white |
|
407.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
407.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
„Electrolux EW2TN5061FP“ skalbimo mašina su viršutiniu pakrovimu, 6 kg, 1000 aps.. |
|
415.43 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Electrolux D Ew2tn5061fp Laisvai Pastatoma Skalbyklė |
|
486.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
486.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543849444 |
| Gamintojo kodas | ew2tn5061fp |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 65kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.65kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.48 |
| Metinės vandens sąnaudos | 4000l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 197min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 39.7cm |
| Gylis | 59.9cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 40l |
| Inverterinis variklis | + |
| Laikmatis | + |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |


































