Dreame PHC10A kaina
Dreame PHC10A kaina
Šuns kailio kirpimo mašinėlė Mova, 294 mm x 185 mmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169 € |
|
109.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Vacuum CleanerDREAMEMova G1 Pro Pet Grooming Kit350 WattsCapacity 1 lNoise 36 dB.. |
|
120.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Vacuum Cleaner|DREAME|Mova G1 Pro Pet Grooming Kit|350 Watts|Capacity 1 l|Noise .. |
|
106.45 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
|Mova G1 Pro Pet |
|
107.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
107.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Vacuum Cleaner|DREAME|Mova G1 Pro Pet Grooming Kit|Dust capacity 1 L|Cleaning ty.. |
|
107.99 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Vacuum Cleaner|DREAME|Mova G1 Pro Pet Grooming Kit|350 Watts|Capacity 1 l|Noise .. |
|
108.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
108.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOVA MOVA G1 PRO PHC10A dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.00 eur/mėn |
|
108.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
108.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Dulkių siurblys MOVA G1 PRO PET GROOMING KIT (PHC10A )Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
108.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
108.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dreame Vacuum Cleaner|DREAME|Mova G1 Pro Pet Grooming Kit|350 Watts|Capacity 1 l.. |
|
108.22 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Šuns kailio kirpimo mašinėlė Mova, 294 mm x 185 mmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169 € |
|
109.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dreame Mova G1 Pro Pet Grooming Kit, White PHC10A |
|
110.96 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
110.96 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys, DREAME, Mova G1 Pro naminių gyvūnėlių priežiūros rinkinys, dulk.. |
|
112.47 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Vacuum Cleaner|DREAME|Mova G1 Pro Pet Grooming Kit|350 Watts|Capacity 1 l|Noise .. |
|
113.14 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Mova G1 Pro Pet Grooming Kit 350W, 1L, 36dB, white PHC10A | 6976233678511 |
|
113.14 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Dulkių siurblys MOVA G1 PRO PET GROOMING KIT (PHC10A )Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
113.40 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
113.40 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Vacuum Cleaner|DREAME|Mova G1 Pro Pet Grooming Kit|Dust capacity 1 L|Cleaning ty.. |
|
115.19 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
115.19 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Vacuum Cleaner DREAME Mova G1 Pro Pet Grooming Kit Dust capacity 1 L Cleaning ty.. |
|
116.22 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Vacuum CleanerDREAMEMova G1 Pro Pet Grooming Kit350 WattsCapacity 1 lNoise 36 dB.. |
|
120.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Vacuum Cleaner|DREAME|Mova G1 Pro Pet Grooming Kit|Dust capacity 1 L|Cleaning ty.. |
|
120.61 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Vacuum Cleaner|DREAME|Mova G1 Pro Pet Grooming Kit|Dust capacity 1 L|Cleaning ty..Daugiau |
|
121.30 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Vacuum Cleaner|DREAME|Mova G1 Pro Pet Grooming Kit|350 Watts|Capacity 1 l|Noise .. |
|
123.49 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Vacuum Cleaner|DREAME|Mova G1 Pro Pet Grooming Kit|Dust capacity 1 L|Cleaning ty.. |
|
128.35 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Dreame VACUUM CLEANER PET GROOMING/KIT MOVA G1 PRO PHC10A DREAME |
|
160.26 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
160.26 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MOVA |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 6976233678511 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 350w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | - |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 23.2cm |
| Plotis | 29.4cm |
| Gylis | 18.5cm |
| Svoris | 2.9kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1l |
| HEPA filtras | - |
| Micro filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Laido ilgis | -m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |

































