Dreame Mova V50 Ultra kaina
Dreame Mova V50 Ultra kaina
Dulkių siurblys-robotas Mova V50 UltraKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1391.0 € |
|
599.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
599.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra, baltasKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1599 € |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dreame MOVA V50 Ultra UV 24000 Pa HEPA + Liquid Mopping Robot | V50 UC | 6977728..Daugiau |
|
487.25 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Robot Sprzątający Mopowanie Dreame MOVA V50 Ultra UV 24000 Pa HEPA + Płyn | V50 ..Daugiau |
|
509.50 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
MOVA V50 Ultra White RLV72LE dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 86.00 eur/mėn |
|
515.99 €
15-16 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 15-16 d.d. |
515.99 €
15-16 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 15-16 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra, BaltasDaugiau |
|
599.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
599.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys-robotas Mova V50 UltraKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1391.0 € |
|
599.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
599.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra, baltasKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1599 € |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dreame Robot sprzątający Mova by Dreame V50 Ultra Complete (biały) V50 UC |
|
778.68 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
778.68 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Robot Sprzątający Mopowanie Dreame MOVA V50 Ultra UV 24000 Pa HEPA + Płyn | V50 ..Daugiau |
|
999.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Dulkių siurblys - robotas MOVA V50 UltraPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1191.12 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1191.12 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas MOVA V50 UltraIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1250.68 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1250.68 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Robotas dulkių siurblys MOVA V50 Ultra Drėgnas ir sausas valymas Baltas |
|
1407.25 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 14:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MOVA |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6977728943770 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 24000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 47cm |
| Plotis | 42cm |
| Gylis | 45.5cm |
| Svoris | 13.1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3.2l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 4000ml |
| Kita informacija | uv sterilizacija stotelėje; intelligent dirt detection – išmanus nešvarumų aptikimas; augintinių ekskrementų atpažinimas; kvapų neutralizavimas; duosolution sistema; automatinis dulkių maišelio džiovinimas; large particles boost mode; trobowave duobrush – |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 6cm |
| Įkrovimo laikas | 4.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 220min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |

































