Dreame Mova V50 Ultra цена
Dreame Mova V50 Ultra цена
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € |
|
599.00 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
599.00 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra, baltasKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1599 € |
|
699.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € |
|
599.00 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
599.00 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € |
|
599.00 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
599.00 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra, Baltasбольше |
|
599.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
599.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra, baltasKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1599 € |
|
699.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
MOVA V50 Ultra White RLV72LE dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 119.59 eur/mėn |
|
717.53 €
|
B магазин rde.lt |
Dreame Robot sprzątający Mova by Dreame V50 Ultra Complete (biały) V50 UC |
|
730.73 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
730.73 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Robot sprzątający Mova V50 Ultra czarny | V50 Ultra czarny | 6977728943787больше |
|
818.35 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Robotas siurblys Mova V50 Ultra Black | V50 Ultra czarny | 6977728943787больше |
|
840.60 €
|
B магазин enter24.eu |
Robotas dulkių siurblys MOVA V50 Ultra Drėgnas ir sausas valymas Baltas |
|
1125.80 €
|
B магазин bikuva.lt |
Dulkių siurblys - robotas MOVA V50 UltraPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1158.28 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1158.28 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas MOVA V50 UltraIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1216.19 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1216.19 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-28 15:24
! Сообщить об ошибке| Марка | MOVA |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6977728943770 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 24000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 47cm |
| Plotis | 42cm |
| Gylis | 45.5cm |
| Svoris | 13.1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3.2l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 4000ml |
| Kita informacija | uv sterilizacija stotelėje; intelligent dirt detection – išmanus nešvarumų aptikimas; augintinių ekskrementų atpažinimas; kvapų neutralizavimas; duosolution sistema; automatinis dulkių maišelio džiovinimas; large particles boost mode; trobowave duobrush – |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 6cm |
| Įkrovimo laikas | 4.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 220min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |
































