Anker Eufy S1 Pro kaina
Anker Eufy S1 Pro kaina
Dullkių siurblys - robotas Anker Eufy S1 Pro su „viskas viename“ stotimi, Juodos.. |
|
1173.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1173.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Anker Eufy Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1174.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Anker Eufy T2080GA1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1770.0 € |
|
1228.92 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Eufy S1 Pro, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1429 € |
|
1292.62 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dullkių siurblys - robotas Anker Eufy S1 Pro su „viskas viename“ stotimi, Juodos.. |
|
1173.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1173.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Anker Eufy Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1174.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Anker Eufy S1 Pro Gray dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 122.06 eur/mėn |
|
1220.55 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Anker Eufy T2080GA1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1770.0 € |
|
1228.92 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Anker Eufy S1 ProIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1292.62 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1292.62 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Eufy S1 Pro, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1429 € |
|
1292.62 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys - robotas Anker Eufy S1 ProPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1301.79 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1301.79 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Eufy S1 Pro, pilkaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1429 € |
|
1319.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | .. |
|
1501.95 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1549.44 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1549.44 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1551.67 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1551.67 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1560.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1560.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1562.79 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1576.87 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1576.87 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1584.52 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1605.26 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1605.26 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1611.47 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1620.13 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1634.99 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1654.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1654.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1668.72 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1684.03 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1684.03 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1834.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | O.. |
|
1844.39 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 09:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ANKER EUFY |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 194644126162 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 8000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.65cm |
| Plotis | 32.5cm |
| Gylis | 34.7cm |
| Svoris | -kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.25l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 240ml |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | Įkraunamas akumuliatorius |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | -val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 215min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |




































