Robotas vejapjovė Dreame Mova 600 kaina
Robotas vejapjovė Dreame Mova 600 kaina
Vejos pjovimo robotas Mova 600 MLLM1110, 600 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 731 € |
|
629.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
629.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Belaidis vejos robotas MOVA 600 |
|
648.90 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
648.90 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Mova 600 MLLM1110, 600 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 731 € |
|
629.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
629.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Mova 600 MLLM1110, 600 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 731 € |
|
629.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
629.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Belaidis vejos robotas MOVA 600 |
|
648.90 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
648.90 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Belaidis vejos pjovimo robotas Mova 600Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
929.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Belaidis vejos pjovimo robotas Mova 600Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
975.45 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Dreame Mova 600 Kit Rasenmähroboter (MOVA 600) |
|
1196.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1196.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 09:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MOVA |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 6977973410010 |
| Tipas | vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Svoris | 10kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 600m² |
















































