Robotas vejapjovė Dreame Mova M1000 kaina
Robotas vejapjovė Dreame Mova M1000 kaina
Vejos pjovimo robotas Mova M1000, 1000 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1259 € |
|
1079.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1079.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Belaidis vejos robotas Mova M1000, 1000 m2, pjovimo plotas 1000 m²Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1846.0 € |
|
1085.40 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Robot koszący Mova Robot koszący MOVA 1000 | 50038-0 | 6977973410041 |
|
836.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Vejos robotas Mova M1000, 10 arų |
|
899.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
899.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
MOVA 1000/ MLLM4110 MOVA Robotas vejapjovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 90.22 eur/mėn |
|
902.21 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Belaidis vejos pjovimo robotas Mova 1000Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1059.00 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Vejos pjovimo robotas Mova M1000, 1000 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1259 € |
|
1079.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1079.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Mova M1000, 1000 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1259 € |
|
1079.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1079.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Belaidis vejos pjovimo robotas Mova 1000Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1085.40 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Belaidis vejos robotas Mova M1000, 1000 m2, pjovimo plotas 1000 m²Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1846.0 € |
|
1085.40 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dreame Mova M1000 Robotic Lawn Mower |
|
1219.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1219.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 18:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MOVA |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 6977973410034 |
| Tipas | vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Svoris | -kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | -m² |









































