DrayTek Vigor 2865ax kaina
DrayTek Vigor 2865ax kaina
DrayTek Vigor 2865ax Annex-B | v2865ax-B-DE-AT-CH | 4710484743954Daugiau |
|
325.80 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Draytek Vigor 2865ax WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2,4 GHz/5 GHz) Weiß..Daugiau |
|
342.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
342.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
DrayTek uniVorx DrayTek Vigor 2865ax-B WLAN-AX ModemR. ADSL2+/VDSL2 retail | v28..Daugiau |
|
344.90 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
DrayTek Vigor 2865ax-B WLAN-AX ModemR. ADSL2+/VDSL2 retail |
|
348.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
348.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Draytek Vigor 2865ax-B WLAN-AX ModemR. ADSL2+/VDSL2 retailDaugiau |
|
352.36 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Maršrutizatorius DrayTek Vigor 2865ax |
|
380.29 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
380.29 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DRAYTEK |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 4710484742384 |
| Tipas | maršrutizatoriai |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | -mbps |
| VPN palaikymas | + |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | - |
| USB jungtys | 2 |
| Aukštis | 38mm |
| Plotis | 240mm |
| Gylis | 162mm |



























