DrayTek Vigor 2865 kaina
DrayTek Vigor 2865 kaina
Draytek Vigor 2865-B ADSL2+/VDSL2 Supervectoring Router retail - Modem - 1.000 M.. |
|
261.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
261.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
DrayTek Vigor 2865 supervektoriaus modemo saugos ugniasienės VPN maršrutizatoriu.. |
|
261.80 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
261.80 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
DrayTek uniVorx Draytek Vigor 2865-B ADSL2+/VDSL2 Supervectoring retail - Modem.. |
|
269.05 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 16:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DRAY TEK |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 4712909128254 |
| Tipas | maršrutizatoriai |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 1000mbps |
| VPN palaikymas | + |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | - |
| USB jungtys | 1 |
| Aukštis | 44mm |
| Plotis | 241mm |
| Gylis | 165mm |


























