DOMO DO 7286 S kaina
DOMO DO 7286 S kaina
Ištraukėjas DOMO DO7286S 700 W Mėlynas/Baltas 700 W |
|
103.79 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
103.79 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
DOMO DO7286S Staubsauger ohne Beutel - Maximale Eingangsleistung: 700 W. Reinigu.. |
|
124.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
124.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-19 09:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DOMO |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 5411397113047 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 700w |
| Maitinimas | tinklas |
| Vamzdis | chromuotas |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | d |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Svoris | 5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis dulkėms, antgalis parketui |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 8m |
| Kita informacija | be maišelio (cikloninė technologija); lengvai ištuštinama talpa; teleskopinis chromuotas vamzdis; universalus grindų antgalis. |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Filtrų tipas | hepa 12 |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |






































