Adler AD7054 kaina
Adler AD7054 kaina
Dulkių siurblys Adler AD 7054Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.0 € |
|
112.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 12:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ADLER |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 5905575905031 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 2200w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Svoris | 4.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2.6l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 2 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Kita informacija | kompaktiškas tradicinis siurblys su dulkių maišu, patogus manevravimas |
| Guminiai ratukai | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Konstrukcija | guminiai ratukai |
| Laido ilgis | 7m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |

















































