Mikrobangų krosnelė Cecotec ProClean 3120 kaina
Mikrobangų krosnelė Cecotec ProClean 3120 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-09 18:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CECOTEC |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8435484015219 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 25.5cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 34.7cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Konvekcija | - |
| Rodyti daugiau | |






























