Gartraukis Cata TF-2003 600GBK kaina
Gartraukis Cata TF-2003 600GBK kaina
Garų surinktuvas CATA Hood TF 2003 600 GBK Telescopic Energy efficiency clas.. |
|
103.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata TF-2003 600GBKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
104.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
96.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
96.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Cata TF2003 600 GBK montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.09 eur/mėn |
|
96.56 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
96.56 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
97.44 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
97.44 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
98.36 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
101.16 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Garų surinktuvas CATA Hood TF 2003 600 GBK Telescopic Energy efficiency clas.. |
|
103.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis CATA | Gaubtas | TF 2003 600 GBK | Teleskopinis | C energijos vartoji.. |
|
103.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
103.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Cata TF-2003 600GBKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
104.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
105.69 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Energy efficiency class C | Telescopic | Width 6.. |
|
105.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
105.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
118.35 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
128.80 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6.. |
|
130.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248062015 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tf 2003 600 gbk |
| Energijos sunaudojimas per metus | 44.5kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 11.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 68 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 150m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 340m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 45db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 57db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 2 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Rodyti daugiau | |


































