Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (39)
CATA Oven ME 4006 Multifunctional, 40 L, Stainless Steel, AquaSmart Cleaning, Ro.. |
|
206.81 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
CATA Oven ME 4006 Multifunctional, 40 L, Stainless Steel, AquaSmart Cleaning, Ro.. |
|
285.02 €
|
Išparduotafortakas.lt |
CATA Oven ME 4006 Multifunctional, 40 L, Stainless Steel, AquaSmart Cleaning, Ro.. |
|
290.66 €
|
Išparduotaomgema.lt |
CATA Oven ME 4006 Multifunctional, 40 L, Stainless Steel, AquaSmart Cleaning, .. |
|
298.25 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
CATA Oven ME 4006 X 40 L, Multifunctional, AquaSmart, Rotary, Height 46 cm, Wid.. |
|
328.52 €
|
Išparduotaerno.lt |
SALE OUT. Cata ME 4006 X Multifunctional Oven, 40L, 6 Functions, EC A, Easy Clea.. |
|
346.82 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
CATA | Oven | ME 4006 X | 40 L | Multifunctional | AquaSmart | Rotary | Height 4.. |
|
357.30 €
|
Išparduotacomplius.lt |
|
Technoaura.lt
|
Orkaitė CATA ME 4006 X |
|
359.00 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
CATA | Oven | ME 4006 X | 40 L | Multifunctional | AquaSmart | Rotary | Height 4.. |
|
364.31 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
CATA | Oven | ME 4006 X | 40 L | Multifunctional | AquaSmart | Rotary | Height 4.. |
|
367.81 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
CATA | Oven | ME 4006 X | 40 L | Multifunctional | AquaSmart | Rotary | Height 4.. |
|
367.82 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Orkaitė CATA | ME 4006 X | Oven | 40 L | Multifunctional | AquaSmart | Rotary | .. |
|
369.00 €
|
Išparduotabekredito.lt |
CATA Oven ME 4006 Multifunctional, 40 L, Stainless Steel, AquaSmart Cleaning, .. |
|
373.46 €
|
Išparduotaintop.lt |
CATA | Oven | ME 4006 X | 40 L | Multifunctional | AquaSmart | Rotary | Height 4.. |
|
377.99 €
|
Išparduotaskytech.lt |
CATA Oven ME 4006 X 40 L Multifunctional AquaSmart Rotary Height 46 cm Width 60.. |
|
395.20 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Orkaitė CATA Oven ME 4006 Multifunctional, 40 L, Stainless Steel, AquaSmart Clea.. |
|
399.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
CATA | Oven | ME 4006 X | 40 L | Multifunctional | AquaSmart | Rotary | Height 4.. |
|
416.05 €
|
Išparduotaitwork.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:01
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Orkaitė Cata ME 4006 X

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Orkaitė Cata ME 4006 X
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8422248067867 |
| Savybės | laikmatis, grilis |
| Gamintojo kodas | me4006x |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.71 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 97.2 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2380w |
| Aukštis | 46cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 25kg |
| Orkaitės tūris | 40l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Mėsos termometras | - |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |




































