Gartraukis Cata LF-2060 kaina
Gartraukis Cata LF-2060 kaina
CATA | LF-2060 BK | Conventional | Energy efficiency class D | Width 60 cm | Black |
|
65.34 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 16:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248064668 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | lf 2060 bk |
| Energijos sunaudojimas per metus | 45kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 9.2 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 27.3lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 67.7 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 200m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 51db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrų tipas | plaunamas |
| Apšvietimas | halogeninis |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 4.3kg |
| Matmenys | 600 x 450mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Rodyti daugiau | |
























