Brother HL-L8360CDW kaina
Brother HL-L8360CDW kaina
Lazerinis spausdintuvas Brother HL-L8360CDW, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
435.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lazerinis spausdintuvas Brother HL-L8360CDW, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
435.80 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Spausdintuvas laser color Brother HL-L8360CDWRE1 HLL8360CDWRE1 (A4)Daugiau |
|
435.80 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
435.80 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Brother HL-L8360CDW / spalvotasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 504.99 € |
|
435.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
"FL Brother HL-L8360CDW Farblaserdrucker A4/LAN/Wlan/Duplex"Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
443.12 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
443.12 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Brother HL-L8360CDW (Spausdintuvas) Wi-Fi |
|
447.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
447.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
"FL Brother HL-L8360CDW Farblaserdrucker A4/LAN/Wlan/Duplex"Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
451.98 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
451.98 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Brother HL-L8360CDW Farblaserdrucker LAN WLAN NFC | HLL8360CDWG1 | 4977766774185Daugiau |
|
462.65 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Brother Drukarka laserowa Brother HL-L8360CDW (HLL8360CDWZW1)Daugiau |
|
476.01 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Drukarka laserowa Brother HL-L8360CDW (HLL8360CDWZW1) | HLL8360CDW | 4977766771573 |
|
484.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Brother HL-L8360CDW Farblaserdrucker LAN WLAN NFC | HLL8360CDWG1 | 4977766774185Daugiau |
|
485.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Brother HL-L8360CDW HLL8360CDWG1 |
|
510.00 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
510.00 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Brother HL-L8360CDW laser printer Colour 2400 x 600 DPI A4 Wi-FiDaugiau |
|
529.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
529.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
HL-L8360CDW COLOR LASER 31PPM - A4 USB WLAN 512MB |
|
554.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
554.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Daugiafunkciniai spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766771573 |
| Gamintojo kodas | hll8360cdwre1 |
| Tipas | lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | a4, a5, executive, letter, a6 |
| Maksimalus dokumento dydis | a4 |
| Spausdinimo medžiagos | 52 - 216 g/m² |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 31ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 31ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 15sek. |
| Spausdinimo raiška | 2400 x 600dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Resursas | 4000psl./mėn. |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | - |
| Kopijavimo aparatas | - |
| Faksas | - |
| Jungties tipas | usb |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 mbit/s |
| Standartinė atmintis | -mb |
| Operacinė sistema | linux, windows 10/8/7/vista/xp, mac os 10.10.x |
| Matmenys | 44.1 x 48.6 x 31.3 cm |
| Svoris | 21.9kg |
| Pakuotės matmenys | 61.7 x 55.8 x 52.1cm |
| Pakuotės svoris | 25.9kg |
| Pakuotės turinys | elektros tiekimo kabelis |
| WiFi | + |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | + |
| Flash atmintinė | - |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | ieee 802.11 b/g/n |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Ekranas | 2.7 |
| Darbas tinkle | + |
| Rodyti daugiau | |











































