Siuvimo mašina Brother HF27 kaina
Siuvimo mašina Brother HF27 kaina
Siuvimo mašina Brother HF27, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 290.9 € |
|
232.03 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Brother Strong & Tough, balta/juoda - Siuvimo mašinaNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
279.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Brother Strong & Tough HF27 - Nähmaschine - 27 Stiche (HF27VP1)Daugiau |
|
232.02 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
232.02 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Siuvimo mašina Brother HF27, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 290.9 € |
|
232.03 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Siuvimo mašina Brother HF27Daugiau |
|
232.03 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
232.03 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Brother HF-27 Siuvimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 38.67 eur/mėn |
|
232.03 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
232.03 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Siuvimo mašina Brother HF27, elektromechaninėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 290.9 € |
|
232.03 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Brother HF27 sewing machine Electric HF27 |
|
271.30 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
271.30 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Brother HF27 sewing machine Electric |
|
274.43 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
274.43 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother Strong & Tough, balta/juoda - Siuvimo mašinaNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
279.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766762762 |
| Siuvimo mašinos tipas | elektromechaninė siuvimo mašina |
| Svoris | 8.35kg |
| Matmenys | 410 x 310 x 170 mmcm |
| Siuvimo programų skaičius | 27 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 800 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 7mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 4mm |
| Horizontali šaudyklė | + |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | - |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | - |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | ritės |
| Rodyti daugiau | |



































