Viryklė Brock HPI 3002 kaina
Viryklė Brock HPI 3002 kaina
Mini viryklė elektrinė Brock HPI 3002, 2000 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 48.9 € |
|
38.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Brock HPI 3002 BK mini viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
39.49 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mini viryklė elektrinė Brock HPI 3002, 2000 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 48.9 € |
|
42.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Infraraudonųjų spindulių viryklė Brock HPI 3002 |
|
42.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
42.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Brock HPI 3002 BKTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
46.33 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 13:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROCK |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 4752131000775 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Infraraudonųjų spindulių kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Galia | 2000W |
| Paviršiaus valdymas | Mechaninis |
| Aukštis | 7cm |
| Plotis | 47cm |
| Gylis | 25cm |
| Svoris | 4kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | + |
| Rodyti daugiau | |


















