Bosch WGB256A41 kaina
Bosch WGB256A41 kaina
BOSCH WGB256A41 Skalbimo mašinaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
919.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
919.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
WGB256A41 Serie 8 , Waschmaschine weiß/schwarz, i-Dos |
|
1178.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1178.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGB256A41 Serie 8Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1348.94 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Skalbimo mašina Bosch WGB256A41Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1389.41 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 20:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005493937 |
| Gamintojo kodas | wgb256a41 |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 35kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1600aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 237min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 83.2kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 48l |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, vilnos skalbimo programa, sporto programa, Šilkinių skalbinių programa, Šaltas skalbimas, mirkymas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Kita informacija | putų kontrolė |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |




















