Indaplovė Bosch SPV6EMX05E kaina
Indaplovė Bosch SPV6EMX05E kaina
Įmontuojama indaplovė Bosch 6 serija SPV6EMX05E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 779 € |
|
600.78 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05E indaplovė Visiškai įmontuotos 10 vietos C |
|
606.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 843.0 € |
|
611.29 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05E dishwasher Fully built-in 10 place settings C | SPV6EMX.. |
|
555.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05E dishwasher Fully built-in 10 place settings CDaugiau |
|
557.21 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV6EMX05E 45 cm |
|
589.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
589.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
BOSCH SPV6EMX05E IndaplovėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
589.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
589.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV6EMX05E, 45 cmYra sandėlyje. |
|
589.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
589.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch Serie 6 SPV6EMX05EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
589.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
589.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch SPV6EMX05E įmontuojama indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 99.56 eur/mėn |
|
597.34 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
597.34 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch Serie 6 SPV6EMX05EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
600.78 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
600.78 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch 6 serija SPV6EMX05E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 779 € |
|
600.78 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch 6 serija SPV6EMX05E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
600.78 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
BOSCH Serie 6 SPV6EMX05E dishwasher Fully built-in 10 place settings C |
|
601.68 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05E indaplovė Visiškai įmontuotos 10 vietos C |
|
601.70 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05E indaplovė Visiškai įmontuotos 10 vietos C |
|
606.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 843.0 € |
|
611.29 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05E dishwasher Fully built-in 10 place settings C | SPV6EMX.. |
|
620.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05E dishwasher Fully built-in 10 place settings C |
|
620.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
620.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05E indaplovė Pilnai įmontuojama, 10 vietų, C |
|
646.74 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05E Indaplovė, visiškai įmontuojama, 10 vietų, C klasė |
|
654.22 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05E dishwasher Fully built-in 10 place settings C |
|
692.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
692.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch Serie 6 SPV6EMX05E indaplovė Visapusiškai integruota 10 indų komplektų C |
|
696.15 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 07:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005382804 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 59kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 195min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8.9l |
| Valdymo skydelis | integruotas |
| Plovimo temperatūrų režimai | 5vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | Šilumokaitis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Filtras | savaime išsivalantis |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Trečias stalčius | + |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |





































