Indaplovė Bosch SPV6ZMX17E kaina
Indaplovė Bosch SPV6ZMX17E kaina
Įmontuojama indaplovė BOSCH 6 serija SPV6ZMX17E, 45 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € |
|
619.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
619.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indaplovė Bosch SPV6ZMX17EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 738.09 € |
|
637.69 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch 6 serija SPV6ZMX17E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
639.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
639.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indaplovė BOSCH SPV6ZMX17E įmontuojamaKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 699 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
649.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Bosch, Series 6, 10 komplektų talpa - Įmontuojama indaplovėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
659.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
659.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV6ZMX17EYra sandėlyje. |
|
609.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
609.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
BOSCH SPV6ZMX17E Indaplovė+DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
610.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
610.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV6ZMX17E | SPV6ZMX17E | 4242005371266 |
|
611.00 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Dishwasher | SPV6ZMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 10 |.. |
|
612.80 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV6ZMX17EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
614.63 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
614.63 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch SPV6ZMX17E Serija 6, Visiškai integruota indaplovė, 45 cm |
|
614.63 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
614.63 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama indaplovė BOSCH 6 serija SPV6ZMX17E, 45 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749 € |
|
619.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
619.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch SPV6ZMX17E įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 61.90 eur/mėn |
|
619.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch 6 serija SPV6ZMX17E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
622.14 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
622.14 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BOSCH SPV6ZMX17E |
|
629.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
629.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV6ZMX17E |
|
632.70 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
632.70 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Indaplovė Bosch SPV6ZMX17EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 738.09 € |
|
637.69 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch 6 serija SPV6ZMX17E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
639.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
639.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indaplovė BOSCH SPV6ZMX17E įmontuojamaKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 699 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
649.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV6ZMX17EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
649.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
649.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
BOSCH SPV6ZMX17E built-in dishwasher |
|
655.57 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
655.57 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch, Series 6, 10 komplektų talpa - Įmontuojama indaplovėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
659.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
659.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
BOSCH įmontuojama indaplovė SPV6ZMX17E | SPV6ZMX17E | 4242005371266 |
|
697.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
BOSCH SPV6ZMX17E built-in dishwasher |
|
792.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
792.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch Dishwasher | SPV6ZMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
849.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 19:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005371266 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.59kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | 2660l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 195min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 42db |
| Aukštis | 87.5cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8.9l |
| Valdymas | sensorinis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 5vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Kita informacija | ecosilence drive |
| Trečias stalčius | + |
| Palaikomos technologijos | 3 lygių rackmatic |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |



























































